מה היתרונות המרכזיים של טיפול בצלוליט? והאם זה כדאי ומשתלם?

איכות החיים שלנו נפגעת באופן משמעותי כאשר אנחנו לא מרוצים מהמראה האישי שלנו. שיפור המראה האישי שלנו לשביעות הרצון המלאה שלנו יכולה לאפשר לנו להרגיש הרבה יותר שמחים ומאושרים. אחד מסוגי השומן שהכי מפריעים לנו בדימוי העצמי שלנו הוא הצלוליט – הצטברות של שומן בישבן. היתרונות המרכזיים של טיפולים קוסמטיים לצלוליט הוא שהם יכולים לסייע לנו לעצב את הישבן שלנו כך שלא יהיה בו שומן. טיפול בצלוליט באמצעות המסת שומן בקור או באמצעות טיפול הצרת היקפים יכול להיות טיפול כדאי ומשתלם מאוד עבור רוב האנשים. טיפולים אלו משתלמים במיוחד כי הם יכולים לאפשר לנו תמורת מחיר זול יחסית לאהוב הרבה יותר את המראה האישי שלנו.

טיפול בצלוליט – מתי יש לטפל בצלוליט?

יש לטפל בצלוליט כאשר הצלוליט שלנו מפריע לנו. רק מי שמפריע לה שיש לה צלוליט צריכה לטפל בגוף שלה כך שלא יהיה לא צלוליט. הצלוליט לא מהווה סכנה בריאותית והוא יכול רק להוות חוסר שביעות רצון מהאסתטיקה האישית שלנו. טיפול בצלוליט באמצעות מומחים לדבר יכול לסייע לנו להיפרד ממנו אחת ולתמיד וליהנות ממראה מטופח והרבה יותר אסתטי. חשוב לבחור לעבור טיפול שאנחנו יכולים להרגיש אתו בנוח ולא לחשוש ממנו. רוב הטיפולים בתחום בטוחים מאוד ואחוזי ההצלחה שלהם טובים מאוד.

האם טיפול צלוליט יעיל לאורך זמן?

טיפול בצלוליט יכול להיות יעיל לאורך זמן אך ורק אם אחרי שנעבור אותו נקפיד לא להשמין בחזרה. בכל פעם בה נאכל יותר מדי ונשמין אז נסתכן בכך שהצלוליט שלנו יוכל לחזור. טיפול מקצועי יוכל להפחית את מראה השומן בגוף שלנו וניתן לחזור עליו פעמים רבות. בשביל שהטיפול יהיה באמת יעיל ויאפשר לנו ליהנות ממראה מטופח ורזה אז חשוב שנקפיד גם על מה שאנחנו אוכלים ולא נאכל מאכלים שמנים או מאכלים כמו פחמימות שגורמים להשמנת יתר.

איך הטיפול יכול לחזק את הביטחון העצמי שלנו?

טיפול בצלוליט יכול לחזק את הביטחון העצמי שלנו ולאפשר לנו להרגיש הרבה יותר טוב. כאשר אנחנו לא מרוצים מהמראה האישי שלנו אנחנו יכולים לחוש חוסר ביטחון עצמי או לסבול מרגשי נחיתות לעומת אנשים אחרים. טיפוח המראה האישי שלנו יאפשר לנו לצמוח מבחינה ריגשת ולהרגיש הרבה יותר גאים בעצמנו. טיפוח הגוף שלנו כך שיהיה בו פחות שומן וכך שנהיה מחוטבים מאוד זה דבר מאוד מקובל בשנים האחרונות במיוחד בעידן בו כולם מצטלמים כל היום ומעלים את התמונות שלהם לרשתות החברתיות. אם אנחנו רוצים להיות חלק מהטרנדים החמים ברשתות החברתיות כדאי גם לנו לעבור טיפולי יופי וקוסמטיקה שונים על מנת שנוכל להיראות הרבה יותר יפים ובטוחים בעצמנו לאורך זמן.

הנסיך והנסיכה של סרביה הדהימו את עולם הקרדיולוגיה האירופאי והעולמי כשהזמינו כלאחר כבוד את פרופסור יהודה אדלר לטירתם בבלגרד

מי שמכיר קצת את הסצנה הקרדיולוגית בישראל, מכיר את פרופסור יהודה אדלר כאחד הקרדיולוגים הבכירים בארץ, שזוכה לתהילה רבה גם בזירה הבינלאומית. בניגוד לקרדיולוגים רבים אחרים, את חייו המקצועיים הקדיש אדלר למחקר ופיתוח של טיפולים במחלות קרום ושריר הלב, ואף מילא שורה ארוכה של תפקידי ניהול בכירים בגופים רפואיים, לרבות בית החולים שיבא תל השומר.

לאחרונה, הרחיב אדלר את הגעתו המקצועית אל מעבר לים, לאחר שמונה ליו”ר האיגוד האירופי למחלות קרום ושריר הלב, תפקיד אותו הוא ממלא מפה בארץ בהסכמת האיגוד, ואשר בדרך כלל מחייב מעבר למשרדי האיגוד באירופה.

בנוסף, נהנה אדלר ממעמד של מרצה מבוקש, ורק לאחרונה הרצה בכנס הקרדיולוגים הבינלאומי שנערך בסרביה, אירוע שבמסגרתו אף הוזמן לארוחת ערב חגיגית עם נסיך ונסיכת סרביה, וזכה לאות יקיר הקהילה של הקהילה היהודית המקומית.

הדור הצעיר הוא מה שחשוב

בנוסף לפעילותו הענפה בתחום המחקר והידע, ניהול וובינר בינלאומי לקרדיולוגים, פרסום ניירות עמדה, שיתופי פעולה עם מרפאות קרדיולוגיות ברחבי העולם כדוגמת מיו קליניק וכתיבת הספר הראשון אי פעם בנושא מחלות קרום הלב, מקדיש פרופסור יהודה אדלר זמן רב בטיפוח הדור הצעיר של הקרדיולוגים הבאים של ישראל.

סטודנטים לרפואה שזה עתה סיימו את לימודיהם, מתמחים וקרדיולוגים צעירים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום, נושאים את עיניהם מעלה ומחפשים מודל שממנו ניתן ללמוד, שם הם גם פוגשים את אדלר מוכן ומזומן להעניק להם מכל הידע והניסיון שצבר לאורך השנים. לא לחינם מקדיש אדלר זמן רב למען הדור הצעיר, בעיקר לאור החוויה האישית שלו בימיו הראשונים כקרדיולוג והחוסר שהרגיש אז בהנחיה ותמיכה מקצועית, ולא פחות מכך גם אישית, ואשר לה זקוק רופא צעיר שנכנס לתחום מורכב ומסובך של חיים ומוות.

חשיבות המטופל, לא רק הרופא

הרופא המטפל הוא לבטח פרמטר חשוב בכל טיפול רפואי, ופציינטים רבים מקדישים מאמצים רבים, ולעיתים גם כסף רב, בכדי ליהנות משירותיו של הרופא המועדף עליהם. יחד עם זאת, אחד המסרים שאותם מדגיש יהודה אדלר בפני דור הקרדיולוגים הצעיר, שהמטופל הוא שחקן המפתח והמטופל הוא מה שחשוב, ולא הרופא.

מסר זה אינו עולה בתוך חלל ריק, אלא דווקא מתוך ניסיונו של אדלר ובחירתו לפנות לתחום מחלות קרום ושריר הלב, שאינו זוכה להילה האופיינית לטיפולים קרדיולוגיים אחרים כדוגמת ניתוח לב פתוח, צנתור או ניתוח מעקפים.

מטרת המסר היא להבהיר לרופאים הצעירים כי מעבר לשאיפה האישית והלגיטימית מאוד שלהם להתקדם, להתפתח ולעשות לביתם, חשוב מאוד שיזכרו בסופו של דבר את המטופל, ולפעמים זה אומר גם לפנות לתחומים פחות זוהרים, פחות רווחיים ופחות מוכרים, בכדי שכל מטופל הסובל מבעיות לב מכל סוג, יוכל לקבל את הטיפול המתאים על מנת לשקם את חייו.

הדור הצעיר של אימפריית הקרדיולוגיה בישראל

זה לא חדש שישראל נחשבת למובילה עולמית בתחום הקרדיולוגיה ובתחום הרפואה בכלל. אנשים בעלי שם כדוגמת פרופ’ יהודה אדלר הם חלק מרכזי בהפצת שמה של ישראל בעולם, ובכדי לשמר את מעמדה זה של ישראל, חשוב לאדלר לטפח את הדור הצעיר, שיוציא מקרבו חוקרים יוצאי דופן, מנתחים מוצלחים ואנשי רפואה מהדרגה הגבוהה ביותר.

לשם כך מקדיש אדלר את מרב זמנו, לאחר שנים ארוכות אותן הקדיש לטובת ניהול מוסדות רפואיים והתוויית מדיניות שננקטת עד היום בשטח, ומשפיעה על ענף הקרדיולוגיה הישראלי עד עצם היום הזה.